piątek, 27 czerwca 2014

Sałatka z zielonej sałatyCzym bliżej tego urlopu, tym bardziej te dni jakieś takie zakręcone... Coraz więcej się dzieje, w coraz szybszym tempie trzeba z czymś zdążyć, coś dokończyć... a czas nie chce się zatrzymać ;-) ale myślę sobie, że to dobrze :-) minie i zanim się obejrzę nadejdzie wyczekiwany 11 lipca :-) Córcia zapytała mnie wczoraj kiedy idziemy na urlop - ona też już czuje się zmęczona, w końcu cały rok szkolny wstaje po 6-tej i dla niej wakacje zaczną się razem z moimi :-( dlatego od poniedziałku będziemy skreślać dni na tablicy w jej pokoju i mamy już plany na resztę wakacji :-)
Jakiś czas temu wymyśliłam sobie taki sposób na zieloną sałatę - nie przepadam za nią w wersji "sałata ze śmietaną", ale po dodaniu różnych dodatków to już zupełnie coś innego... :-) 


SKŁADNIKI

1 główka sałaty

1 por 

1 pęczek szczypiorku

1/2 pęczka koperku

1 opakowanie serka wiejskiego

sól, pieprz
Sałatę, pora, koperek i szczypiorek, dokładnie myjemy, a sałatę rwiemy na mniejsze kawałki, a pozostałe składniki drobno siekamy. Wszystko wkładamy do salaterki, dodajemy serek (powinien być jak najbardziej płynny), doprawiamy solą, pieprzem i mieszamy. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cenię sobie Wasze uwagi, ale lubię wiedzieć z kim rozmawiam :-) dlatego proszę, nie zostawiajcie mi anonimowych komentarzy, tylko podpiszcie się :-)